Parama

Parama BalticAsia

Skirkite 2% gyventojų pajamų mokesčio

Skirkite 2 procentus jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio paramą viešajai įstaigai „Azijos informacijos ir paslaugų agentūra“, kuri rūpinasi abipusiu Baltijos ir Azijos šalių kultūrinių, švietimo ir verslo santykių skatinimu ir stiprinimu.

Visi dirbantys moka pajamų mokestį, kurį vėliau LR Vyriausybė, paskirsto jos manymu svarbiausioms sritims. Kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis taip pat gali įsitraukti į šį procesą ir nuspręsti, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo jo sumokėto pajamų mokesčio.

Paramą galite skirti dviem būdais:

  1. Internetinės bankininkystės pagalba prisijungiant prie Elektroninio Deklaravimo Sistemos (EDS) ir užpildant FR0512 formą internetu.
  2. Užpildant FR0512 formą ranka ir nunešant arba išsiunčiant paštu Valstybinei Mokesčių Inspekcijai pagal savo gyvenamąją vietą. Mokesčių inspekcijos adresus rasite čia. Viename voke galima siųsti vieno asmens deklaraciją.

Norime Jus informuoti, kad Valstybinės mokesčių inspekcijos viršininko 2012 m. vasario 17 d. įsakymu Nr. VA-16, buvo patvirtinta naujos redakcijos Prašymo forma, skirta pervesti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą FR0512 forma (02 versija).

Formos pildymui Jums tereikės žinoti VŠĮ“Azijos informacijos ir paslaugų agentūra“ paramos gavėjo kodą: 303374134

O paspaudę čia rasite detalią instrukciją, kaip internetinės bankininkystės pagalba pateikti formą „FR0512“.

Paspaudę čia galite parsisiųsti .pdf formato deklaraciją, kurią tereikia atsispausdinti, ranka surašyti savo duomenis ir išsiųsti valstybinei mokesčių inspekcijai, pagal savo gyvenamosios vietos adresą, arba susisiekti su mumis.

Kilus klausimams ar neaiškumams prašome kreiptis www.vmi.lt arba tiesiogiai į mus.

 

Tiesioginė parama veiklos vystymui

Jeigu Jums patinka mūsų vykdoma veikla ir norite prie jos plėtros prisidėti finansiškai, kviečiame tai padaryti bankiniu pavedimu.

„Azijos informacijos ir paslaugų agentūra“

SEB bankas, LT22 7044 0600 0799 7061

 

 

Dėkojame už bendradarbiavimą!