HASHI: Japonijos ir JAV animacijos imperijos

Kaip ir kiekvieną penktadienį, kviečiame jus į japonistikos klube HASHI vykstančią prezentaciją!

Šį kartą paskaitą skaitys, ilgalaikė HASHI klubo narė bei menų studentė, Eglė Jankauskaitė. Paskaita truks kur kas ilgiau negu praeitą penktadinį, tad apsirenkite šilčiau, nes šaltis negailestingai lenda pro sienas. Apačioje išvysite šiek tiek daugiau informacijos apie pačią prezentaciją:

Daugelis iš mūsų, augdami mėgome žiūrėti animacinius filmukus. Žinoma, didžioji dalis jų, mus pasiekė iš Amerikos ir Japonijos. Kuo ypatingi šių šalių animaciniai filmai ir kodėl jie tokie populiarūs visame pasaulyje? Paskaitos metu sužinosime ne tik tai, bet ir apie šių šalių animacinio kino grandiozus – Hayao Miyazakį bei Voltą Disnėjų, jų idėjas, panašumus ir skirtumus.

Po pristatymo, kaip visuomet, lauksime visų su sausainiais bei arbatėle gretimame kambaryje. 🙂

Renginio laikas: rugsėjo 27 (penktadienis), 18:00 val.

Renginio vieta: Sugiharos namai, Vaižganto g. 30

 

Šaltinis:

http://hashi.vdu.lt/2013/09/japonijos-ir-jav-animacijos-imperijos/

 

 

 

Autorius: Ignas Sakalauskas

Studijų metais išmaišęs Japoniją ir Taivaną, savo pomėgį technologijoms, Azijos kalboms ir kultūrai dažnai išreiškia ironiškuose ir linksmuose „informatiko“ straipsniuose.
[—]
Having traveled all across Japan and Taiwan in his study years, now he expresses his interest in the latest technologies, East Asian languages and cultures in ironic and funny “IT” articles.
[—]
大学生時代に日本と台湾へ旅行し、今現在は最新の技術と東アジアの言葉や文化などに興味を持っており、それについて面白くて皮肉的な記事を書いています。

Pasidalink šiuo straipsniu