Japonijos Gerosios Valios misijos delegacijos apsilankymas

Šį rugsėjį Lietuvoje svečiuojasi Japonijos Geros Valios misijos delegacija. Šia Programa siekiama skatinti Japonijos ir užsienio šalių jaunimo savitarpio supratimą, geresnį Japonijos pažinimą, dalyvavimą visuomeniniame gyvenime ir tarptautinio bendradarbiavimo naudos supratimą, platesnį požiūrį į tarptautinius klausimus.

Rugsėjo 12 dieną, ketvirtadienį, ši 16 žmogučių delegacija su Japonijos Vyriausybės atstovais apsilankys ir Kaune, HASHI klube. Tad kviečiame visus, besidominčius Japonija bei tarptautiniu bendradarbiavimu, atvykti į Sugiharos namus, Azijos studijų centrą, kur išvysite Japonijos kultūrą pristatančią programą bei galėsite diskutuoti su mūsų svečiais.

Renginio vieta: Vaižganto g. 30, Kaunas
Renginio data: rugsėjo 12d.
Renginio laikas: 17val. 30 min.

Renginys nemokamas.

 

Informacija:

http://hashi.vdu.lt/2013/09/japonijos-gerosios-valios-misijos-delegacijos-apsilankymas/

Nuotrauka:

HASHI archyvas

Autorius: Ignas Sakalauskas

Studijų metais išmaišęs Japoniją ir Taivaną, savo pomėgį technologijoms, Azijos kalboms ir kultūrai dažnai išreiškia ironiškuose ir linksmuose „informatiko“ straipsniuose.
[—]
Having traveled all across Japan and Taiwan in his study years, now he expresses his interest in the latest technologies, East Asian languages and cultures in ironic and funny “IT” articles.
[—]
大学生時代に日本と台湾へ旅行し、今現在は最新の技術と東アジアの言葉や文化などに興味を持っており、それについて面白くて皮肉的な記事を書いています。

Pasidalink šiuo straipsniu