Kinijos Siameno dainos ir šokio pasirodymas

Azijos studijų centras maloniai kviečia į koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ organizuojamą Kinijos Siameno dainos ir šokio teatro pasirodymą. Jis vyks rugsėjo 29 d. 19 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Kviečiame sutikti svečius iš tolimo, bet susigiminiavusio su Kaunu miesto Siameno. Programoje – Kinijos liaudies tradicijos, dainos, šokiai, susitikimas su atlikėjais, bendra „Kauno santaka“ muzikos ansamblio „Ainiai“ instrumentinės grupės ir svečių atliekama programa.

Šis koncertas, tai tęstinio koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ projekto „Lietuva – kultūrų kryžkelė“ dalis. Jo metu užsimezgė glaudūs ryšiai ir jau antrus metus vyksta kūrybiniai mainai su egzotiškų šalių – Pietų Korėjos ir Kinijos Liaudies Respublikos – menininkais.

Koncertą organizuoja koncertinė įstaiga „Kauno santaka“.
Partneriai: Kauno miesto savivaldybė, Siameno miesto savivaldybė.
Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras.

 

Įėjimas nemokamas.

 

Šaltinis: https://www.facebook.com/events/922469791099883/

 

Autorius: Ignas Sakalauskas

Studijų metais išmaišęs Japoniją ir Taivaną, savo pomėgį technologijoms, Azijos kalboms ir kultūrai dažnai išreiškia ironiškuose ir linksmuose „informatiko“ straipsniuose.
[—]
Having traveled all across Japan and Taiwan in his study years, now he expresses his interest in the latest technologies, East Asian languages and cultures in ironic and funny “IT” articles.
[—]
大学生時代に日本と台湾へ旅行し、今現在は最新の技術と東アジアの言葉や文化などに興味を持っており、それについて面白くて皮肉的な記事を書いています。

Pasidalink šiuo straipsniu