Arbatos gėrimo ceremonijos demonstracija

Japonijos ambasada organizuoja Ura senke mokyklos profesorės Yuko Katsura atliekamus arbatos ceremonijos renginius. Mielai kviečiame jus atvykti į renginius ir pajusti tikrąją arbatos ceremonijos dvasią.

1. Renginys Vilniuje
Data: 2013 m. lapkričio 18 d. (pirmadienis) 18:00 – 19:30
Vieta: Vilniaus mokytojų namų Svetainėje
Vilniaus str. 19, Vilnius
Įėjimas į renginį nemokamas.
Būtina išankstinė registracija. Prašome registruoti savo dalyvavimą el. paštu culture@vn.mofa.go.jp, nurodant savo vardą, pavardę ir dalyvių skaičių.

2. Renginys Marijampolėje
Data: 2013 m. lapkričio 19 d. (antradienis) 18:00 – 19:30
Vieta: Viešbutyje Europe Royale Marijampolė
J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolė
Įėjimas į renginį nemokamas.
Būtina išankstinė registracija. Prašome registruoti savo dalyvavimą el. paštu a.jasinskis@arvi.lt, nurodant savo vardą, pavardę ir dalyvių skaičių.

Vietų skaičius į abu renginius ribotas. Kai bus pilnai registruotos salės, papildomai informuosime šiame tinklalapyje. Iš anksto atsiprašome, jei negalėsime priimti visų norinčių.

 

Paruošė: Ignas Sakalauskas

 

 

Autorius: Ignas Sakalauskas

Studijų metais išmaišęs Japoniją ir Taivaną, savo pomėgį technologijoms, Azijos kalboms ir kultūrai dažnai išreiškia ironiškuose ir linksmuose „informatiko“ straipsniuose.
[—]
Having traveled all across Japan and Taiwan in his study years, now he expresses his interest in the latest technologies, East Asian languages and cultures in ironic and funny “IT” articles.
[—]
大学生時代に日本と台湾へ旅行し、今現在は最新の技術と東アジアの言葉や文化などに興味を持っており、それについて面白くて皮肉的な記事を書いています。

Pasidalink šiuo straipsniu