Anglų kalbos mokymas Kinijoje pasiekiamas lietuviams

Šiais laikais JAV gyventojų ir europiečių tarpe yra itin populiaru keliauti į Rytų Azijos šalis mokyti vietinių vaikų anglų kalbos. Kinija, Pietų Korėja bei Japonija šiuos mokytojus priima atviromis rankomis. Jų trūkumas yra akivaizdus, o globalėjančiame pasaulyje anglų kalba įgauna vis didesnę vertę. Apie reikalavimus ir smulkesnes detales galite pasiskaityti čia. Visgi, anglų kalbos mokymas Kinijoje pasiekiamas ir lietuviams.

2019 metų birželio mėnesį Kaune, Vytauto Didžiojo universitete apsilankė švietimo agentūros „Edulinker International education & technology“ atstovai kurie pristatė galimybę atlikti praktiką arba padirbėti anglų kalbos mokytojais Kinijoje. Panašu, jog anglų kalbos mokymas Kinijoje pasiekiamas ir lietuviams. Pasak atstovų: „Įgijusiems įvairių specialybių bakalauro laipsnį, tai galimybė ne tik pasisemti darbo patirties, atrasti nepažįstamą įvairiakultūrę šalį, bet ir pretenduoti į 1500 – 2500 EUR mėnesio atlygį.“

Vadovas Hardy Wang (antras iš dešinės) ir Edulinker komanda (šaltinis: Edulinker)

Įmonė siūlo pagalbą kiekviename žingsnyje: vertimas (jei reikalinga), draudimas, gyvenamoji vieta (jos radimas, keitimas ir t.t.), banko sąskaitos atsidarymas, viza, transportas, kinų kalbos pamokos ir kitos iškilti galinčios problemos.

Vakariečiams, norintiems vėliau užsiimti japonų, kinų, korėjiečių kalbų vertėjavimu, panašūs pasiūlymai yra auksinis šansas išbandyti savo jėgas svečioje šalyje. Šiuo atveju, „įmonė sėkmingai padėjo daugiau nei 500 užsieniečių mokytis kinų kalbos Pekine ir kituose regionuose“ teigia Edulinker vadovas Hardy Wang. Pasinaudojus šia galimybe, galima ne tik susipažinti su mokytojavimo ypatybėmis, bet taip pat ir pagerinti kinų kalbos įgūdžius.

Autorius: Baltic Asia

Pasidalink šiuo straipsniu