Nemokamas seminaras „Bendradarbiavimas su Japonija. Patarimai ir patirtys.“

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose ir partneriai – ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) 2018 m. vasario 13 d. rengia nemokamą seminarą verslui apie Japoniją.

Seminaras skirtas Lietuvos įmonėms, ketinančioms žengti į Japonijos rinką ir/arba jau dirbančioms su ja. Seminaro metu bus pristatyta Lietuvos ir Japonijos užsienio prekybos apžvalga,  Europos Komisijos įsteigto ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro veikla ir pagalba ES įmonėms, ketinančioms vykdyti veiklą Japonijoje.

Ekspertė Ms. Anna Kalmi pristatys pagrindinius dalykus, kurie padės tinkamai pasiruošti ir sėkmingai plėtoti bendradarbiavimą su Japonijos verslininkais.

Renginio programa.

Renginys vyks: 2018 m. vasario 13 d. (antradienį) 09:00 – 14:45 Vytauto pr. 29, Kaunas (Kauno PPA rūmai, II a. salė)

Seminaras vyks anglų kalba. Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas. Norinčius dalyvauti seminare prašome registruotis iki vasario 12 d.

Registracija: http://paramaverslui.eu/renginiai/nemokamas-seminaras-bendradarbiavimas-su-japonija-patarimai-ir-patirtys/.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Enterprise Europe Network projekto vadybininkę Irmą Taparauskienę tel. 8 37 229212, el.p. irma.taparauskiene@chamber.lt .

Autorius: Ineza Stankovskytė

Viskas prasidėjo nuo avantiūros vienai pakeliauti po Japoniją, o pasibaigė rimtais įsipareigojimais Rytų Azijos studijoms Vokietijoje ir jau ketverius metus trunkančiais profesiniais ryšiais su japonais (2016).

Pasidalink šiuo straipsniu