Investicijų paroda Pekine COIFAIR 2013

Šių metų spalio 29-30 dienomis Pekine vyks investicijų paroda COIFAIR 2013 „The World‘s Investment Forum“, kurioje bus pristatomas ir Lietuvos investicinis potencialas. Kinų įmonės, kurios nori investuoti Europoje, dažniausiai ieško patrauklių investicinių projektų, galimybių įsigyti veikiančias įmones, ar į jas investuoti.

Tai yra puiki proga Lietuvos įmonėms, kurios ieško investuotojų, turi patrauklių verslo projektų ir norėtų į juos pritraukti partnerių investicijų. Lietuvos įmones atstovaus LR Komercijos atašė Kinijoje Danas Vaitkevičius. Dalyvaudamas ir susitikdamas su kinų įmonėmis Pekine ir turėdamas konkrečius projektus ir pasiūlymus, jis galėtų informaciją apie investicinius projektus pateikti potencialiems investuotojams iš Kinijos. Jeigu atsiras šia galimybe susidomėjusių įmonių, prašome siųsti trumpus projektų pristatymus anglų kalba adresu: d.vaitkevicius@enterpriselithuania.com.

Danas Vaitkevičius
Commercial Attaché
Head of Commercial Section of Lithuanian Embassy
No. A-18, King’s Garden Villa,
No. 18, XiaoYun Road, Chaoyang District,
Beijing 100125
People’s Republic of China
Tel: +861065906207
Mob. tel: +8613810878944
Fax: +861065906507
E-mail: d.vaitkevicius@enterpriselithuania.com
Website: www.enterpriselithuania.com

 

Paruošė: Ignas Sakalauskas

Redagavo: Monika Dvirnaitė

 

 

Autorius: Ignas Sakalauskas

Studijų metais išmaišęs Japoniją ir Taivaną, savo pomėgį technologijoms, Azijos kalboms ir kultūrai dažnai išreiškia ironiškuose ir linksmuose „informatiko“ straipsniuose.

Pasidalink šiuo straipsniu