Paslaugos

informacijos-sklaida

Informacijos sklaida

Dar neturite savo elektroninės svetainės ir nesate paruošę jokios reprezentatyvios informacijos jokia kalba? Supažindinkite mus su savo produktais, paslaugomis ir idėjomis, kurias norėtumėte paskelbti savo asmeninėje svetainėje – atliksime viską laiku ir nepriekaištingai.

renginiu-organizavimas

Renginių organizavimas

Mūsų jauna ir entuziastinga komanda padės Jums suorganizuoti akademinę ar verslo konferenciją, kultūrinius ar kitus su Azija susijusius renginius. Išgeneruosime idėjas, padėsime jas įgyvendinti ir užtikrinsime sklandžią renginio eigą.

tarpininkavimas

Tarpininkavimas su tiekėjais iš Azijos

Rytų Azijos šalys pasižymi labai didele unikalių prekių gausa, tačiau dėl kultūrinių ir kalbinių barjerų jos iki Europos neatkeliauja. Siūlome savo paslaugas tarpininkaujant su tiekėjais iš Rytų Azijos – atliksime Jums reikalingų tiekėjų apžvalgą, pasirūpinsime visa komunikacija ir logistika.

vertimas-rastu

Vertimas raštu

Mūsų vertėjai gali profesionaliai raštu išversti bet kokio pobūdžio tekstus (pvz., dokumentus, sutartis, mokslinius straipsnius, grožinės, specializuotos literatūros) iš/į lietuvių, anglų, japonų, kinų, korėjiečių kalbas.

Kalbos vertimų kaina priklauso nuo teksto sudėtingumo, vertimo atlikimo skubos ir darbų apimties.

vertimas-zodziu

Vertimas žodžiu

Sulaukėte verslo partnerių iš Rytų Azijos šalių ir pageidaujate vertimo žodžiu sklandžiai konferencijai užtikrinti? Rengiate dalykinius pietus? O gal Jums reikia vertėjo, kuris Jus ir Jūsų svečius lydėtų “kiekviename žingsnyje“? BalticAsia siūlomi vertėjai turi sukaupę patirties dalyvaujant įvairiuose kultūriniuose Azijos renginiuose bei asistuojant televizijos ir radijo tiesioginės transliacijos metu.

garso-vaizdo

Garso ir vaizdo medžiagos šifravimas

Tam, kad būtų išvengta įvairių netikslumų, vietovardžių, vardų ir kitų rašybos klaidų titruojant ir transkribuojant būtinas intymus konkrečios kultūros ir kalbos supratimas. Mūsų vertėjų komanda pasirūpins, jog gautumėte tik aukščiausios kokybės galutinį produktą.

tekstu-redagavimas

Tekstų redagavimas

Kartais nepakanka vien tik techniškai tikslaus vertimo. Tokiais atvejais būtinas vertimas, reikalaujantis itin aukšto lygio ir natūralaus “kalbinio jausmo“, ypač jei jūsų verčiamo teksto turiniu siekiama sužadinti skaitytojų emocijas (pvz., reklaminis tekstas, straipsniai spaudai). Tokiu atveju siūlome gimtakalbių japonų, kinų ir korėjiečių redagavimo paslaugas, kad Jūsų auditoriją pasiektų būtent tokia žinutė, kokios siekiate.

gido-paslaugos

Gido paslaugos

Mūsų gidai ne tik geba bendrauti Rytų Azijos kalbomis, bet taip pat yra praktiškai susipažinę su jos tautų kultūra – tai leis Jums išvengti ne tik lingvistinio, bet ir tarpkultūrinio nesusikalbėjimo. Pasinaudojus mūsų gidų paslaugomis bus parengta viešnagė, atitinkanti kiekvieno Jūsų svečio iš Azijos poreikius ir interesus.

 

Vertimų užklausos forma

į*