Balandžio pabaigoje Vilnius sieks Taiči rekordo

Kasmet švenčiamos Pasaulinės Taiči (Taijiquan) ir Cigung (Qigong) dienos proga, Vilniaus Rotušės aikštėje organizuojamas didelis tarptautinis renginys, kuriame bus siekiama užfiksuoti Baltijos šalių Taiči rekordą. Susivienyti ir tapti šio rekordo dalimi šalies gyventojai bei svečiai iš užsienio kviečiami balandžio 30 d., kai bus fiksuojamas masiškiausias Taiči atlikimas.

Mielai laukiame ne vien Taiči ir Cigung praktikuotojų iš Lietuvos bei kitų Baltijos šalių, bet ir visų kuriems nesvetima fizinė kultūra, sveikatinimo praktikos bei kovos menai. Laukiami ir tie kuriems iki šiol neteko nieko apie tai girdėti ar iš arčiau susipažinti su šiuo kinų kultūros fenomenu.

Pagrindinės renginio organizatorės Lietuvos ušu federacijos prezidento Tomo Lapinsko teigimu, tokio mąsto renginys Baltijos šalyse organizuojamas pirmą kartą, laukiama nemažai svečių iš kaimyninių šalių. Šiuo renginiu be kita ko bus atidaromas naujas nemokamų Taiči mankštų sezonas, bus surengti Lietuvos bei užsienio Taiči bei Cigung meistrų pasirodymai.

Renginyje galima sudalyvauti be jokio pasiruošimo, šventės dalyviai, vadovaujami patyrusių Lietuvos Taidzičuan asociacijos instruktorių, kartu atliks aštuonis pradinius Taiči judesius:“ Laukiame visų norinčių sudalyvauti bei stebėti rekordo fiksavimą, tačiau tuos kurie norėtų pasibandyti judesius iš anksto, mūsų instruktoriai kvies sudalyvauti nemokamose pamokose, kurios bus organizuojamos balandžio 23 ir 24 dienomis nuo 10 val. Rotušės aikštėje“, – sako Lietuvos Taidzičuan asociacijos prezidentas Vitalijaus Veršininas.

Taichi-diena-baneris

Norintys išmokti pradinius aštuonis Taiči veiksmus, tačiau negalintys dalyvauti pasiruošime, gali taip pat juos rasti šiuo adresu: https://www.youtube.com/watch?v=-dAJqB5DkY4

Renginio svetainė: https://www.facebook.com/events/500775313428253/

Autorius: BalticAsia

Profesionalus žvilgsnis į Japoniją, Kiniją ir Pietų Korėją.

Pasidalink šiuo straipsniu