Korėjos kultūros dienų programa

Korėjos kultūros programa.

Šiemet Mykolo Romerio universitetas ir Karaliaus Sedžiongo institutas kviečia visus į Korėjos kultūros dienas, vyksiančias gegužės 21 -23 dienomis, Vilniaus Mokytojų namų kiemelyje arba MRU patalpose. Pagal naujausią programą lankytojui galės patirti dar iki šiol KSI nesiūlytų pramogų, pavyzdžiui, taekwondo pristatymas ir užsiėmimai bei K-POP konkursas. Be to, tris dienas vyksiantys renginiai bus ne tik nemokami, bet ir siūlantys visiems norintiems pasmaguriauti korėjietiškais patiekalais, solidūs prizai.

Plačiau apie renginį sutiko papasakoti trys už renginį atsakingos organizatorės – Karaliaus Sedžiongo instituto direktorė Lora Tamošiūnienė, MRU Azijos centro vadovė Rasa Vilnienė ir iš tolimosios Pietų Korėjos atkeliavusi Hyunjung Kim, kuri šiuo metu dirba labai atsakingą darbą – moko lietuvaičius korėjiečių kalbos, užsiima Pietų Korėjos kultūros sklaida Lietuvoje bei administruoja KSI veiklą. Interviu gali rasti čia:

http://www.balticasia.lt/straipsniai/kultura/ksi-pristato-korejos-kulturos-dienas-2/

Daugiau informacijos apie savanoriavimą rengiant kultūros dienas, registraciją dalyvavimui į proto mūšį bei K-pop pasirodymą, rasite čia:

https://www.facebook.com/pages/King-Sejong-Institute-Vilnius-Karaliaus-Sed%C5%BEiongo-institutasVilnius/602762823166411?fref=ts

 

kkd-foto

Autorius: BalticAsia

Profesionalus žvilgsnis į Japoniją, Kiniją ir Pietų Korėją.

Pasidalink šiuo straipsniu