Mind Zone kinas: Rytų ir Vakarų kultūrų sintezė Lietuvoje!

Kas yra „Mind Zone“?

„Mind zone“— tai jauna, tačiau perspektyvi bei išskirtinė organizacija Lietuvoje. Jų tikslas yra ne tik supažindinti visuomenę su Rytų ir Vakarų „geek“ kultūra, bet ir parodyti, kad riba tarp vakarietiškos ir azijietiškos pop kultūros nėra tokia jau ir didelė.

Iki šiol Lietuvoje sėkmingai vyksta į rytietišką kultūrą orientuotų renginių, tokių kaip „NowJapan“ festivalis Vilniuje ar „AnimeNights“ renginys Kaune. Neseniai susikūrė ir į kompiuterinius žaidimus orientuotas renginys „GameOn“, tačiau „Mind Zone“ galvosūkis yra ne tik pristatyti Rytų kultūros įdomybes Lietuvoje, bet ir sujungti, iš pažiūros, labai skirtingas Vakarų ir Rytų pop kultūras. Šiuo atveju tai yra: kinas, komiksai, muzika, literatūra bei įvairūs žaidimai. Ši organizacija žiūri į viską kiek iš kitos pusės, stengdamiesi pabrėžti ne tik kultūrų skirtumus, bet ir jų panašumus.

„Mind Zone kinas“:

„Mind Zone kinas“ tai pirmasis „Mind Zone“ organizuojamas renginys, kuris vyks šio mėnesio 22-ą dieną, mistiniame klube „Pelėda“, Vilniuje (V. Mykolaičio-Putino g. 5), kur organizatoriai kviečia praleisti popietę šiek tiek kitaip. Išskiriamos keturios renginio zonos: žaidimų, kino, atributikos ir poilsio, užtikrins puikų laiko praleidimą visiems.

Žaidimų zona kvies išbandyti savo jėgas žaidžiant konsolėmis „Mortal Kombat X“ bei „Soul Calibur V“. Stalo žaidimų gerbėjai taip pat nenuobodžiaus, kadangi žaidimų zonoje bus vieta ir jiems.  Kino zonoje vyks netgi dviejų filmų peržiūros: „The Animatrix“— tai amerikiečių ir japonų anime tipo filmas sukurtas pagal „Matricos“ filmų trilogiją. Žymūs „Matricos“ režisieriai broliai Endis ir Laris Vačovskiai taip pat prisidėjo kurdami „The Animatrix“. Kitas filmas — „Justice League: War“ — tai įtraukiantis, įtempto siužeto filmas, kuris abejingų žiūrovų tikrai nepaliks. Atributikos zonoje veiks tureglis, kur užsiregistravus iš anksto, svečiai galės keistis, dovanoti, pirkti ar parduoti įvairiausius „geek“ kultūros atributus. Na, o jeigu galva susisuks nuo tokios gausybės pasiūlymų, viso renginio metu veiks poilsio zono, norintiems atsikvėpti.

„Mind Zone kinas“— tai renginys skirtas įvairiaus amžiaus publikai, siekiantis pateikti Azijos kultūrą iš dar nematytos pusės, gretinant Rytų ir Vakarų pop-kultūras. Nors tokio tipo renginys Lietuvoje yra naujovė ir iššūkis, renginio orginalumas, neabejotinai, pritrauks nemažą būrį susidomėjusių.

Daugiau info apie renginį rasite: https://www.facebook.com/events/940388122731804/

mind zone kinas logo

 

Autorius: BalticAsia

Profesionalus žvilgsnis į Japoniją, Kiniją ir Pietų Korėją.

Pasidalink šiuo straipsniu