Netikėtos pramogos bei kultūrų pažinimas – „Mind Zone Grand” renginyje

 

Vilniuje startuoja naujas kultūrinis renginys „Mind Zone Grand”, kuris po savo stogu sutelks kompiuterinių žaidimų, animacijos, komiksų ir net naujųjų technologijų gerbėjus. Renginys šurmuliuos jau gegužės 20 dieną šviesiose ir moderniose Socialinių Mokslų kolegijos erdvėse.

Interaktyvios pramogos bei netikėtos paskaitos

Azartas ir įtemptos kovos – visa tai vyks kompiuterinių žaidimų metu, kuriuose bus galima išbandyti laiko patikrintus žaidimus, kaip „Guitar Hero”, „Mortal Kombat X”, „Soul Calibur V” ir dar daugiau. Tradicinių žaidimų gerbėjams nuobodžiauti neleis Rikio stalo žaidimų ir hobby centras bei „Stalžaidimai” komanda.

Dar daugiau pramogų ir įdomybių žada Lietuvos lego klubas „LitLUG” ir technologijų dirbtuvės su Robotikos mokykla. Negana to, stebėsim skraidančius dronus, fechtavimosi kovas ringe bei pasinersime į virtualios realybės pasaulius…

Kas yra „wargaming” ir „LARP” ? Jei tai skamba lyg keisti burtažodžiai apie kuriuos norisi sužinoti dar – atsakymų sulauksite turbūt niekuomet negirdėtų paskaitų metu. Taip pat išgirsite lietuviško komikso „Leičiai” iliustruotojo Tomo Mitkaus pasakojimus apie istorinius iššūkius, iškilusius kūrybos etape.

Mergina žaidžiandi interaktyvius žaidimus, pramogos, laisvalaikis

Nuotrauka iš sausio mėnesį vykusiu Mind Zone rneginio.

Komiksai ir animacija – ne tik vaikams

Nors Lietuvoje komiksų kultūra yra skurdi ir ne itin paklausi, tačiau „Mind Zone Grand” yra viena iš tokių vietų, kuriose vakarietiškų ir azijietiškų komiksų kultūra yra puoselėjama ir saugoma. Renginio metu ne tik skaitysime komiksus apie superherojus, juos piešime, bet ir grožėsimės herojų figūrėlėmis.

Animacijos gerbėjai bus nudžiuginti netradiciniais filmais, kurių Lietuvos kino teatrai tikrai niekada nerodė. Išvysime vieną naujausių japonų animacijos šedevrų „Your Name” bei animacinę muzikinę komediją „Interstella 5555”, kuri pradžiugins elektorinės muzikos klausytojus. Norintiems tamsaus veiksmo pasiūlysime vakarietišką animaciją su jau gerai pažįstamais herojais iš „Batman:Year One” ir „Catwoman”.

 

Bilietus į gegužės 20 dieną vyksiantį kultūrinį renginį „Mind Zone Grand” galima įsigyti renginio dieną prie įėjimo.

Video nuoroda į praėjusio renginio akimirkas : https://youtu.be/P56_XsYi4X0

Autorius: Baltic Asia

Pasidalink šiuo straipsniu