Tarptautinė mokslinė konferencija MRU „Japonija ir Europa globalioje komunikacijoje“

Lapkričio 7-8 d. Mykolo Romerio universitete vyks tarptautinė mokslinė konferencija anglų kalba „Japonija ir Europa globalioje komunikacijoje“ (Japan and Europe in global communication).

Lapkričio 7 d. bus aptariami socialinės gerovės ir demokratijos plėtros, komunikacijos bei politikos kaitos, sąlygojamų globalizacijos, aspektai, o lapkričio 8 d. bus diskutuojama apie japonų kalbos ir kultūros įtaką daugiakultūrėje Europoje.

Konferencijoje dalyvaus mokslininkai iš Japonijos: dr. Michito Tsuruoka (Nacionalinis gynybos studijų institutas), prof. dr. Akihiro Matoba (Kanagawa universitetas), prof. dr. Yoshihiko Ikegami (Tokyo universitetas), prof. dr. Naoya Ito (Hokkaido universitetas), prof. dr. Yoshiko Ikeda (Ritsumeikan universitetas).

Plenarinėje konferencijos sesijoje pranešimus skaitys MRU garbės daktaras prof. dr. Algis Mickūnas (Ohajo universitetas, JAV) bei prof. dr. Joseph Pillota (Ohajo universitetas, JAV). Konferencijoje taip pat dalyvaus svečiai iš Ukrainos ir Rumunijos. Lietuvai atstovaus mokslininkai iš Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Mykolo Romerio universiteto.

Konferenciją organizuoja MRU Azijos centras. Konferencijos rėmėjai – Japonijos fondas (Japan Foundation) ir Japonijos ambasada Lietuvoje.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Autorius: Ineza Stankovskytė

Viskas prasidėjo nuo avantiūros vienai pakeliauti po Japoniją, o pasibaigė rimtais įsipareigojimais Rytų Azijos studijoms Vokietijoje ir jau ketverius metus trunkančiais profesiniais ryšiais su japonais (2016).

Pasidalink šiuo straipsniu