Sveikiname su Naujaisiais 2015 metais!

2015 BalticAsia

Mieli mūsų draugai,

Lygiai prieš metus BalticAsia, pasitelkusi 2014-ųjų kinų horoskopo simbolį – arklį, metaforiškai palinkėjo sau užsėsti mažiausiai tris arklius. Dabar šypsodamiesi galime įvardinti tuos ristūnus, suteikusius mums impulso veržtis į priekį: Vilniaus universiteto Orientalistikos centras, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Azijos studijų centras ir šiemet įkurtas Mykolo Romerio universiteto Karaliaus Sedžongo institutas. Labai džiaugiamės ir dėkojame šių svarbiausių Azijos akademinių institucijų vadovams bei jų ugdomiems jauniems specialistams už palaikymą – esame pasirengę toliau vystyti mūsų bendradarbiavimą.
Per praėjusius veiklos metus įsitikinome, kad svarbu ne tik palaikyti ryšį su aistringais Rytų Azijos gerbėjais, bet ir uždegti aistra tuos, kurie kol kas nelabai įsivaizduoja, kuo šis regionas yra patrauklus ir naudingas mūsų šalies ekonominiam bei kultūriniam tobulėjimui. Nusprendėme, kad vien informacijos sklaidos apie  Japoniją, P.Korėją ir Kiniją per straipsnius ir renginių skelbimus nepakanka – metas veikti! Stengsimės įsilieti į įvairius edukacinius, verslius ir pramoginius projektus su organizacijomis, nebūtinai tiesiogiai susijusiomis su Rytų Azijos tematika, ir kūrybingai eksperimentuoti!
Taigi kaip tikimės praleisti 2015-uosius, ožkos metus? Kaip ir būdinga ožkoms – apsijungiant į didžiulę bandą, be baimės improvizuojant, atkakliai siekiant to, kuo tikime. To palinkėsime ir Jums – atraskite savo stiprybę bandoje Jus palaikančių bendraminčių ir nebijokite veikti!

Šiltai,
BalticAsia banda 🙂

Iliustracijos autorius: Mykolas Mirzinkevičius

Autorius: BalticAsia

Profesionalus žvilgsnis į Japoniją, Kiniją ir Pietų Korėją.

Pasidalink šiuo straipsniu